آراز غلامی

یادداشت‌هایی از تاملات، خاطرات و رویدادها

Gallery iPhone Pen RSS1408 Subscriber
ᛁ ᚨᚱᚨᛉ ᚹᚱᚩᛏᛖ ᛏᚻᛁᛋ ᚱᚢᚾᛁᚳ ᛒᛚᚩᚷ (?)
SINCE 2006

فرقه‌ی اساسین‌ بالاخره عرضه شد

بالاخره انتظار به‌ظاهر تمام‌نشدنی عرضه فرقه فداعیان یا Assassin’s Creed تموم شد و امروز بازی منتشر شد. شرکت UBI Soft با عرضه این بازی جای پای خودش رو به عنوان یه بازی‌ساز مطرح محکم کرده.

شخصیت بازی کسی به نام الطیر (عقاب) که در سال ۱۱۹۱ میلادی زندگی می‌کنه. زمانی بین جنگ‌های معروف بین مسلمانان و مسیحیان یا همون جنگ‌های صلیبی. در طول بازی شما از Sinan دستور می‌گیرید و با کشتن ۹ نفر از شخصیت‌های تاریخی که باعث بوجود آمدن جنگ و کشتار در دنیا شدن دوباره صلح رو به دنیا برمی‌گردونید.

بازی در فرانسه شروع می‌شود و در ادامه به سرزمین مقدس می‌رسد. هر سه شهر Eidcker، Damskes  و Druslim با اسناد باقی‌مانده از قرن ۱۲ و بطور شگفت‌انگیزی واقعی طراحی شده‌اند. آزادی عمل در طول بازی قابل قیاس با هیچ بازی دیگه‌ای نیست. با توجه به دوبار تاخیرخوردن بازی انتظار دیگه‌ای هم از UBISoft نمی‌رفت.

گرافیک بازی خیره‌کننده‌ست. سایه‌ها، برخورد با مردم، نحوه طراحی شخصیت‌ها، نوع لباس‌ها، آداب و رسوم و جزئیات بسیار ریز دیگه باعث حیرت‌تون میشه. طبق اعلام UBI Soft موتور بازی توانایی کنترل 150 شخص رو با هوش‌های متفاوت رو داره و این واقعاً تحسین برانگیز هست.

این بازی برای pc,xbox360,ps3 به صورت چند پلتفرمی عرضه شده است و مشخصات مورد نیاز اجرای اون در پی‌سی موارد زیر هست ولی توصیه می‌کنم حتما روی ویندوز ویستا و دایرکت‌ایکس ۱۰ اجراش کنید.

* Windows XP or Vista
* 2 GB RAM
* Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* 256MB Direct3D 10 compatible video card, or Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher
* DirectX compatible driver
* DVD-ROM dual-layer drive
* 16 GB free hard disk space
* DirectX libraries (included)
* Vista compatible sound card

آراز غلامی
یکشنبه، ۲۰ آوریل ۲۰۰۸


Nazar Amulet