آراز غلامی

یادداشت‌هایی از تاملات، خاطرات و رویدادها

Gallery iPhone Pen RSS1408 Subscriber
ᛁ ᚨᚱᚨᛉ ᚹᚱᚩᛏᛖ ᛏᚻᛁᛋ ᚱᚢᚾᛁᚳ ᛒᛚᚩᚷ (?)
SINCE 2006

چند جمله با مشتریان پارس‌کدرز و پونیشا

منم از اون دسته آدمایی‌ام که فک می‌کنم اینکه صرفا کسی سنش بیشتره دلیل نمیشه آدم بزرگی هم باشه یا لازم‌الاحترام. اما یه حرف از گذشتگان مونده که قابل تامل و البته احترام هست. هرچه‌قدر پول بدی همونقدر آش می‌خوری. نمی‌دونم فقط چی شده که مردم این مثل رو فراموش کردن و انتظار دارن یه سایت عین دیجی‌کالا با پیاده‌سازی بلاک‌چین (!) رو با ۳۰۰ هزارتومن تحویل بگیرن. فک می‌کنین اغراق می‌کنم؟ یه سری به لیست پروژه‌های پونیشا یا پارس‌کدرز یا هر سیستم واسط بین مجری و کارفرما ـی که اخیرن راه افتاده بزنین.

دوستان احتمال اینکه شخص بدشانسی موعد چکش رسیده باشه و مجبور باشه یه پروژه بزرگ و جدی رو با هزینه کم کار کنه یک در میلیون پیش میاد. در بقیه موارد شما با تازه‌کارهایی طرف هستین که در بهترین حالت یه آشغال تحویل‌تون می‌دن و در بدترین حالت هم چیزی تحویل‌تون نمی‌دن و شما صرفا وقت‌تون رو از دست می‌دید. رفقا جدی می‌گم هیچ انسانی با عقل سلیم نمیاد یه پروژه لارج‌اسکیل رو با چندرغاز کار کنه براتون.
برای کاری که می‌خواین ارزش قائل بشین، با افراد با سابقه و امتحان‌پس داده کار کنین و در نهایت چیزی رو تحویل بگیرین که بدردتون بخوره.

آراز غلامی
جمعه، ۱۶ فوریه ۲۰۱۸
mahdi:

اینهمه فارغ التحصیل دارن از سروکول هم بالا میرن. کار نیست. تعداد جمعیت زیاد آماده به کار و کار به تیراژ کم. باور نمیکردم یه نفر توی دفتر خدمات ارتباطی برای یک ماه حاضر بشه با 400 هزارتومن کار کنه. از 9 صبح تا 5 عصر …. ظلم نوین


Nazar Amulet