آراز غلامی

یادداشت‌هایی از تاملات، خاطرات و رویدادها

Gallery iPhone Pen Coffee Cup
ᛁ ᚨᚱᚨᛉ ᚹᚱᛟᛏᛖ ᛏᚺᛁᛊ ᚱᚢᚾᛁᚲ ᛒᛚᛟᚷ
SINCE 2006

برگزاری جلسات Creative Mornings در تبریز

جلسات ماهانه‌ی Creative Mornings در ایران هم‌زمان با 100 شهر جهان برگزار خواهد شد. به کمک تیم اجرایی گپ گرافیک، تبریز اولین شهری از ایران و کشورهای منطقه است که موفق به اخذ نمایندگی و میزبانی این رویداد شده است. در سال 2008 تینا رُث آیزنبرگ (swissmiss) با رویای ایجاد یک رویداد مداوم و قابل دسترس برای جامعه‌ی خلاق نیویورک جلسات CreativeMornings را راه‌اندازی کرد. ایده‌ی کلی ساده بود: صبحانه و صحبتی کوتاه در یک جمعه از هر ماه. تمام جلسات رایگان و برای عموم آزاد بوده و هزینه‌ها توسط حامیان مالی تامین میشود. امروزه شرکت‌کنندگان هر ماه، در بیش از 100 شهر جهان دور هم جمع می‌شوند و از چای تازه‌دم و صبحانه‌ای مختصر با افراد دوست‌داشتنی لذت می‌برند. سازمان‌دهندگان این شعبه‌ها در شهرهای مختلف، صرفن برای لذت افراد خلاق و با استعداد این جلسات را ترتیب نمی‌دهند، بلکه در صدد ایجاد فضایی تعاملی و آزاد هستند تا افراد خوش فکر با هم در ارتباط باشند. از سخن‌رانان شناخته شده در CreativeMornings می‌توان از Michael Bierut، Erik Spiekermann، Debbie Millman، Aaron Draplin، Mike Monteiro، Simon Sinek، Maria Popova و Nick Campbell نام برد.

جلسه‌ی آزمایشی این رویداد در 15 مرداد ماه 93 با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در سالن مفاخر آذربایجان و با سخنرانی آقای کریم زینتی برگزار گردید و از این پس این جلسات توسط تیم اجرایی گپ گرافیک تبریز در شهر اولین‌ها برگزار خواهد شد.

برای شرکت در این رویداد رایگان می‌توانید پس از عضویت در سایت CreativeMornings به صفحه‌ی اختصاصی شهر تبریز مراجعه نموده و در صورت تمایل در رویداد تعریف شده ماه ثبت‌نام نمایید. خبرهای مربوط به این رویداد را می‌توانید از سایت gapgraphic.com و صفحه‌های اجتمایی گپ گرافیک تبریز دنبال کنید.

لینک ثبت نام : http://creativemornings.com/signup
لینک صفحه اختصاصی شهر تبریز : http://creativemornings.com/cities/tbz
گروه گپ گرافیک : http://www.gapgraphic.com/

آراز غلامی
شنبه، ۱ نوامبر ۲۰۱۴


Nazar Amulet